Yeni bir okul yılı, yeni hazırlıklar ve yeni heyecanlar

Birinci sınıftan son sınıfa geçen gençlere kadar tüm öğrenciler, fikirlerini uygulayabilecekleri, ders çalışacakları, hobilerini geliştirecekleri kendilerine ait bir çalışma alanına ihtiyaç duyar.

Her yaşta öğrencinin hayatını keyifli hale getiren IKEA’da 19 Ağustos - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında seçili çocuk ve genç mobilya ürünlerinde geçerli 500 TL ve üzeri alışverişe %10 indirim fırsatı, okul öncesi alışverişini planlayan tüm anne babaları bekliyor.

Okul heyecanını FLISAT ile sürdürün.

CY19 Okula Dönüş

Çocukların rahatça çalışmaları için kullanışlı bir alana sahip olan FLISAT çocuk masası, üç farklı yüksekliğe ayarlanabilir. Böylece çocuğunuz ders yapmak veya hobilerini geliştirmek için çalışma masasını yıllarca kullanabilir.

KALLAX raf üniteleriyle kişisel kitaplık

CY19 Okula Dönüş

Okul döneminde kitaplar ve dosyalar arttıkça yeni saklama alanı ihtiyacı da doğar. Sepet, kutu, raf ayırıcı ve raf bölücü gibi farklı dolap içi düzenleyiciler kullanarak KALLAX raf ünitesini istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Hayal gücünün gerçeğe dönüştüğü mobilyalar

*Kampanya 19 Ağustos-15 Eylül 2019 tarihleri arasında IKEA Aile Kart ile, seçili çocuk ve genç odası mobilyalarında 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanya tüm IKEA mağazalarında, Bodrum ve Adana Sipariş ve Teslim Noktalarında ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
İnternet Mağazası kampanya koşulları için tıklayın.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

İnternet Mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

IKEA Planlayıcılar

IKEA'DAN YENİLİKLER

İlham almaya hazır mısınız?

IKEA İyi Fikirler

Size En Yakın
IKEA Mağazası