IKEA'da iş fikrimiz iyi tasarımlı, kullanışlı ve kaliteli binlerce mobilya ve ev aksesuarını olabildiğince çok kişinin alabilmesi için düşük fiyatlarla sunmaktır. Böylece herkesin parası cebinde kalır.

Ürün Gamımız

Ürün gamımız

IKEA ürün gamı, kullanışlı ve kaliteli tasarımları düşük fiyata sunmaya odaklanmıştır. Evinizin her odası için dekorasyon çözümleri sunar ve herkesin tarzına hitap eder. Hangi stili tercih ederseniz edin, ürünlerin günlük ihtiyaçları karşılaması ve gereksiz detaylardan arındırılmasını sağlamak için tasarımcılarımızın ve ürün geliştirme uzmanlarımızın ne kadar çok çalıştığını hemen fark edersiniz.

Düşük Fiyatlarımız

Düşük Fiyatlarımız

Tüm IKEA ürünlerinin arkasındaki temel düşünce; düşük fiyatlar sayesinde iyi tasarımlı ve kullanışlı mobilya ve ev aksesuarlarına herkesin ulaşabileceği gerçeğidir. Tüm tasarladığımız ürünleri biraz daha iyi, çok kullanışlı ve mutlaka düşük maliyetli yapabilmek için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daha iyi bir günlük yaşam

Daha iyi bir günlük yaşam

Mobilyaları tasarlamaya başlarken önce fiyat etiketinden başlanır. İşte IKEA tarzı budur. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunarak insanların ihtiyaçlarını ve tercihlerini karşılayabilmek için hammaddelerin en verimli şekilde değerlendirilmesidir.