Çocuklarınızı da getirin

Çocuklarınızı da getirin

IKEA mağazalarında ailece alışveriş yapmak çok eğlenceli. Siz alışveriş yaparken, çocuklarınız da gözetmenler eşliğinde ücretsiz çocuk oyun alanlarının tadını çıkarsın. Ya da dilerseniz sizinle birlikte mağazayı gezsinler. Her köşede ilgilerini çekecek bir oyun bulabilirler. Hangisini tercih ederseniz edin, sıkılmayacaklarından eminiz.

Ayrıca restoranlarımızda çocuk menüsü, bebek maması, mama sandalyesi ve biberon ısıtma imkanı bulunmaktadır. Özel bebek bakım odamız ise bebeğinizle ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılamak üzere hizmetinize hazırdır.

Paranız alışverişe kalsın

Paranız alışverişe kalsın

IKEA'da otopark ücretsizdir, çünkü bizce, paranızı alışverişe harcamak otoparka harcamaktan çok daha eğlenceli. IKEA mağazasını uzun uzun gezebilirsiniz. Ayrıca engelli ziyaretçilerimiz ve çocuklu aileler için giriş kapısına yakın özel park alanlarımız da bulunmaktadır.

Hediyeyi karta sığdırdık

Hediyeyi karta sığdırdık

Yeni taşınmış da olsalar, aynı evde de otursalar fark etmez. IKEA Hediye Kart* herkes için cazip. Siz de IKEA Hediye Kart alın, sevdikleriniz güzel tasarımlı 8.000'den fazla mobilya ve ev aksesuarından istediğini alsın. IKEA Hediye Kartı, Müşteri Hizmetleri alanından alabilirsiniz.

IKEA Hediye Kart'a en az 25 TL, en fazla 1.000 TL, tutarında, makbuz karşılığında yükleme yapılabilir. IKEA Hediye Kart, IKEA Türkiye mağazalarından yapılacak mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde kullanılabilir. IKEA Hediye Kart alımlarında IKEA Aile Para uygulaması geçerli değildir. Detaylı bilgiyi IKEA Müşteri Hizmetleri'nden alabilirsiniz.

*Satılan hediye kartlar iade edilemez. İnternetten alışverişlerde geçerli değildir. Tek seferde kullanım zorunluluğu bulunmamaktadır.