<%=SiteMap.CurrentNode.Title %>

Nakliye Hizmeti

Yassı kutulardaki IKEA ürünleri arabaların bagajına kolayca yüklenir, rahat taşınır. Yani IKEA müşterileri beğendikleri ürünü alır, hemen evlerine götürür ve aynı gün kullanmaya başlarlar.

İşte bu yüzden IKEA mağazalarında nakliye hizmeti ürünün fiyatına dahil değildir. Bu hizmetin bedelini sadece kullandığınız zaman ödersiniz. Arabanız büyük değilse, aldıklarınızın adresinize taşınmasını istiyorsanız, size yardımcı olabiliriz.

IKEA nakliye hizmetini Borusan Lojistik aracılığı ile sağlamaktadır. Ayrıntılar için kasalardan sonra nakliye ve montaj bankosundan bilgi alabilirsiniz.

<%=SiteMap.CurrentNode.Title %>

IKEA Montaj Hizmeti

IKEA ürünlerinin çoğu, özel aletler gerektirmeden evde kolayca monte edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ürünün içinden çıkan kullanım kılavuzundan yararlanarak parçaları birleştirmesi kolaydır. Dilerseniz IKEA montaj ekibimiz, düşük bir ücret karşılığı montaj hizmeti verebilir ve evinizde aldıklarınızı sizin için kurabilir.

Ayrıntılar için kasalardan sonra nakliye ve montaj bankosundan bilgi alabilirsiniz.

<%=SiteMap.CurrentNode.Title %>

Ürün Toplama ve Nakliye Hizmeti

Satın aldığınız ürünlerin toplanması konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Düşük bir ücret karşılığında satın almış olduğunuz ürünleri sizin için toplayabilir ve adresinize teslim edebiliriz.

Detaylı bilgi için personelimizle temasa geçebilirsiniz.