Çocuğunuzun hayalindeki odayı yaratın.

Çocuklar, uyurken, oynarken, çalışırken ve hayal güçlerini kullanırken ihtiyaçlarını karşılayan bir odada daha kolay gelişip büyürler. Rahatça uyuyabildikleri ve gelişimlerini destekleyen eğlenceli bir odada kendilerini ifade edebildikleri için mutlu olurlar.

Ders çalışmak şimdi daha eğlenceli!

Yeni okul döneminde çocuğunuzun odasını hem rahatça çalışabileceğini hem de ona ilham veren bir alana dönüştürün. 3 farklı yüksekliğe ayarlanabilen çalışma masaları ve ergonomik sandalyeler seçerek çocuğunuz için uygun bir çalışma alanı yaratabilirsiniz.

Çalışma alanındaki yardımcınız, kesonlar

CY19 Okula Dönüş

Çalışma alanınızı genişleten kesonlar, dosyalarınızın ve kırtasiye malzemelerinizin düzenli durmasını ve saklanmasını kolaylaştırır. Tekerlekleri sayesinde kesonu taşıyabilirsiniz. Böylece çalışma masanızda büyük fikirler için bolca yer kalmış olur.

*Kampanya 19 Ağustos-15 Eylül 2019 tarihleri arasında IKEA Aile Kart ile, seçili çocuk ve genç odası mobilyalarında 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanya tüm IKEA mağazalarında, Bodrum ve Adana Sipariş ve Teslim Noktalarında ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
İnternet Mağazası kampanya koşulları için tıklayın.