Evinizde yaşama yer açın.

Yeni başlangıçlar için biraz alan yaratmak, tutkuyla yaptığınız ancak unuttuğunuz bir hobiyi hatırlamak ya da televizyonda en sevdiğiniz programı tadını çıkararak izlemek... Oturma odanızın şekline ve büyüklüğüne göre modüler VIMLE Serisinin 2’li kanepe ve uzanma koltuğundan U-şeklinde 6’lı kanepeye kadar istediğiniz kombinasyonu yaratabilir, uzanma koltuğu ve birkaç tabureyle bu odayı ailenizle birlikte keyifle vakit geçireceğiniz bir alana dönüştürebilirsiniz.

26 metrekarede yaşam

26 metrekarelik bir alana mutfak, banyo, oturma odası ve hem uyuyabileceğiniz hem çalışabileceğiniz bir yatak odası sığdırmak mümkün mü? IKEA'nın fonksiyonel ürünleri ve akıllı tasarımlarıyla dar alanlarda bile ihtiyacınız olan mobilya ve aksesuarlardan vazgeçmek zorunda kalmadan yaşayabilirsiniz. 26 metrekarelik bir IKEA evinde üç boyutlu olarak gezin ve beğendiğiniz ürünleri hemen satın alın.

Yeni yemek odası takımları ile keyifli yemekler.

Yemek odası, ailenizle ve arkadaşlarınızla yemek yediğiniz, aynı zamanda herkesin bir araya toplanıp oyun oynadığı, ödev yaptığı veya hobisiyle ilgilendiği sosyal bir alandır. Yemek odanızın ölçülerine ve ihtiyaçlarınıza göre bir yemek masası ile şık ve rahat sandalyeler seçerek zevkinize uygun yemek odası takımı oluşturabilirsiniz. Kalkmak istemeyeceğiniz hoş bir yemek sofrasını doğru aydınlatmalarla ve sofra aksesuarlarıyla daha da keyifli hale getirmek sizin elinizde.

Mutfakta yemeği sevenler için yeni fikirler

yemek masası

İster büyük ister küçük olsun, mutfağınızı pratik bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. Mutfak masasında, yemeğinizi yiyebilir, pişireceğiniz yemek için hazırlık yapabilir, çocuklarınızın ödevlerine yardım edebilir ya da kendi işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Bu arada açılır kapanır yemek masası ve kullanmadığınız zaman üst üste koyabileceğiniz sandalyeler, size kullanışlı bir alan sağlar.

BILLY kitaplık ile her şey yerli yerinde.

Okula Dönüş Kampanyası

Oturma odanızda sevdiğiniz dekoratif aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz, ofisinizde veya çalışma odanızda kitaplarınızı, dosyalarınızı ve diğer evraklarınızı uzun süre saklayabileceğiniz BILLY kitaplıklar, farklı yükseklik ve genişlik seçenekleriyle evinizin her odasına uyar. BILLY kitaplıkların raf aralıklarını ihtiyacınıza göre ayarlayabilir, raflarına uygun ölçülerde kutular ve sepetler yerleştirerek kitaplığınıza hareket katabilirsiniz.

FRIHETEN: Rahatınız gece gündüz devam etsin.

Gündüzleri şık ve dayanıklı bir kanepe, geceleri rahat ve geniş bir yatak olan FRIHETEN Serisi, kanepe, uzanma koltuğu ve çift kişilik yatağı bir aradadır. Odanızın şekline göre, uzanma koltuğunu kanepenin yanına yerleştirerek köşe kanepe yapabilirsiniz. FRIHETEN kanepeyi iki kişilik yatağa dönüştürmek çok kolaydır; kanepenin altını çekip kaldırmanız yeterli. Altı sandıklı olduğu için de nevresimleri ve diğer aksesuarları saklamak için idealdir.